Nr katalogowy: 1905

Nr katalogowy: 1905

Stolik pomocniczy - ekranowy

z odchylanym do pionu blatem, intarsjowanym wstęgą tworzącą esy - floresy;
76,5 x śr. 54 cm, Polska południowo-wschodnia, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł