Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

13
sygn. l. d.: maja
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

14
Akt - Czytająca modelka, ok. 1920 piórko, tusz lawowany, papier; 39,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 700 zł

Jean PÉSKE (1870-1949)

15
Mój dom gwasz, ołówek, papier szary; 29 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: Peske / gouache / ma maison.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Jan Piotr NORBLIN de la GOURDAINE (1745-1830) - przypisywany

16
Głowa dziewczyny kredka, papier; 33 x 25 cm (owal);
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

17
Portret z profilu ołówek, kredka, papier szary; 28 x 22 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opisy: ołówek / T. Axentowicz (ołówkiem)
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Zofia NASIEROWSKA (1938-2011)

1001
Para fotografii 1. Portret Haliny Łukomskiej
2. Portret Jerzy Połomski, lata 50.
estymacja: 900 - 1 200 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

1002
Zestaw fotografii portretowych 1. Portret dyrygenta - Andrzeja Cwojdzińskiego
2. Portret Jana Danka
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Jerzy Benedykt DORYS (1901-1990)

1003
Zofia Janukowicz i Lidia Kozubek - para fotografii 1. Portret Zofii Janukowicz
2. Portret Lidii Kozubek
estymacja: 900 - 1 200 zł

1004
Para fotografii portretowych 1. Portret Stefana Beliny Skupiewskiego
2. Portret Aleksandra Michałowskiego herbu Jelita
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Alix B.WILLIAMSON (1916-2001)

1005
Portret Grace Bumbry fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, 20,9 x 15 cm;
na odwrocie stempel autorski i opis fotografii.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 800 zł

1006
Heroldya Królestwa Polskiego, 1852 r. rękopiśmienny, kaligrafowany dokument potwierdzający dziedziczne
prawo do tytułu szlacheckiego dla Lekczynski Waleryan Piotr syn Piotra Macieja herbu Nałęcz
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

1007
ALBUM Malarstwa Polskiego Album de l`art Polonais. Wydawnictwo M. Arcta. Paris b. r. [1900],
50 barwnych tablic przedstawiających znakomite malarstwo polskie,
estymacja: 1 000 - 1 300 zł