Nikifor KRYNICKI (1895-1968)

102
Kościół akwarela, papier; 29,5 x 21 cm;
u dołu napis: PIEANLCAMIASTOWILLAKRAKOWSKI.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

Nikifor KRYNICKI (1895-1968)

103
Dom w Krynicy akwarela, papier; 20,5 x 15 cm;
u dołu napis: KRYNICAWSIWILLASEŁO;
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł

Karol KOSSAK (1896-1975)

104
Hucuł z Tatarowa, 1922 akwarela, papier; 32 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: KAROL KOSSAK / TATARÓW 1922.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

105
Myśliwy gwasz, karton; 30 x 40 cm;
sygn. l. d.: St. Gibiński.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

Teodor GROTT (1884-1972)

106
Malwy przed chatą akwarela, papier naklejony na tekturę; 34 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Teod. Grott.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

Juliusz HOLZMÜLLER (1876-1932)

107
Wyjazd na targ, 1908 akwarela, papier; 32,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: Juliusz Holzmuller / 1908 / Wiedeń;
estymacja: 6 600 - 8 800 zł

Adam SETKOWICZ (1875-1945)

108
Odpoczynek akwarela, papier; 15,2 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

109
U wodopoju akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier brązowy;
64 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Jacob CATS (1741-1799)

110
Scena rodzajowa - Zimowe zabawy, 1782 akwarela, ołówek, papier; 20,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Cats 1782.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

111
Portret kobiety pastel, płótno, 135 x 85 cm;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Wandalin STRZAŁECKI (1855-1917)

112
Procesja, 1882 akwarela, papier; 23,5 x 32 cm (w świetle opraw);
sygn. i dat. p. d.: W. Strzałecki / 1882.
estymacja: 8 000 - 11 000 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

113
Handlarka jabłkami, 1923 pastel, tektura; 56,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JÓZEF RAPACKI 1923.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł