Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

126
Autoportret olej, płótno; 46,5 x 37,5 cm;
sygn. p. g.: Rzepiński.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 3 700 zł

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

127
Portret żony artysty olej, płótno naklejone na tekturę;
65 x 48 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 23 000 - 30 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

128
Pożegnanie - szkic kompozycji olej, tektura; 27,5 x 25,5 cm.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

129
Hermes - Przewodnik, 1947 olej, tektura; 24,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1947;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

130
Graecia rediviva - tryptyk, 1929 olej, deska; 31,5 x 24 cm (kwatery boczne) oraz: 44 x 23 cm (kwatera środkowa);
sygn. na każdym obrazie: Wlastimil Hofman, prawa kwatera datowana 1929;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Marian ZAREMBSKI (1860-1918)

131
Motyw z Drzewicy, 1892 olej, płótno; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: M. Zarembski / Drzewica / 1892.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł

Roman KOCHANOWSKI (1857-1945)

132
Pejzaż ze sztafażem olej, tektura; 13,5 x 18 cm;
sygn. p. d.: R. Kochanowski;
estymacja: 13 000 - 17 000 zł

133
W pałacowym parku olej, płótno; 65 x 61 cm;
sygn. p. d.: WWeiss;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

134
Pinie olej, płótno; 65 x 77 cm;
sygn. p. d.: Pankiewicz
estymacja: 180 000 - 240 000 zł

Bencion RABINOWICZ [BENN] (1905-1989)

135
Aktorzy teatru - para obrazów 1. Dziewczyna w czerwonej sukience
olej, płótno; 81,5 x 54 cm;
2. Dwie kobiety; olej, płótno; 81 x 54 cm;
estymacja: 15 000 - 19 000 zł

Spiro BOCARIÉ - Spiro BOCARIC (1878-1941)

136
Kobiety w chustach olej, płótno; 114 x 72,5 cm;
na blejtramie napis: Bocarić Spiro.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł

Teresa ROSZKOWSKA (1904-1992)

137
Drzewka - Schadzka, 1938 tempera, płótno naklejone na sklejkę; 86 x 100 cm;
sygn. i dat.: [oznaczenie w formie strzałki] TERESA / ROSZKOWSKA / 1938;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł