Zygmunt RYTKA (1947-2018)

301
Helmut Nadolski fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 16,7 x 10,6 cm;
na odwrocie stempel autorski.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

305
Bez tytułu, l. 90 XX w. fotografia barwna, grafizacja, papier matowy (Kodak Professional);
50,4 x 60,9 cm (odbitka)
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

309
Abstrakcja na ciele, 1984 fotografia czarno-biała, brom, papier; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Jan ZIEMSKI (1920-1988)

324
Kompozycja - Obszar monotypia, papier; 67 x 47 cm (w świetle oprawy);
Grafika przed konserwacją.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

336
Akt męski litografia, papier kremowy; 66 x 51 cm;
sygn. i opisana p. d.: Mitor / 16/50 (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

337
Sytuacje I, 1959 gipsoryt, papier żeberkowy; 42 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: Sytuacje I 32 x 30 gipsoryt JBerdysz 1959 (ołówkiem);
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

340
Dziewczyna, 1982 sangwina, papier; 64 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Marian / Konarski / I. 82.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Adam MYJAK (ur. 1947)

342
Bez tytułu węgiel, papier; 50 x 41 cm;
sygn. p. d: AMyjak (ołówkiem).
estymacja: 3 200 - 4 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

344
Erotyk, 1955 ołówek, papier; 18 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Z.S. / 55.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

346
Szkicownik Franciszka Starowieyskiego zawierający 39 kart
ołówek, długopis, akwarela, technika mieszana, papier;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

347
Figura, ok. 1956 tusz, pędzel, papier milimetrowy;
59 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

348
sygn. i dat. p. d.: T. Brzozow / ski / Octob. 1967.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł