Nr katalogowy: 336

Igor MITORAJ (1944-2014)

Nr katalogowy: 336

Akt męski

litografia, papier kremowy; 66 x 51 cm;
sygn. i opisana p. d.: Mitor / 16/50 (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł