Nr katalogowy: 416

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 416

Płonąca przestrzeń, 1979

olej, akryl, płótno; 65 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. Tchórzewski 79. / "PŁONĄCA PRZESTRZEŃ" / akryl-olej.
estymacja: 80 000 - 90 000 zł