Nr katalogowy: 115

Apoloniusz KĘDZIERSKI (1861-1939)

Nr katalogowy: 115
Żniwiarz, ok. 1916
akwarela, papier; 66 x 50 cm;
sygn. p. d.: A Kędzierski;