Nr katalogowy: 116

Mela MUTER (1876-1967)

Nr katalogowy: 116

Panorama miasta Collioure na południu Francji

akwarela, papier; 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Muter;
estymacja: 23 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł