Nr katalogowy: 116

Mela MUTER (1876-1967)

Nr katalogowy: 116
Panorama miasta Collioure na południu Francji
akwarela, papier; 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Muter;
Cena oferowana 20 000 zł