Nr katalogowy: 117

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 117
Portret skrzypka, 1911
akwarela, papier; 74 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Jul Fałat / Abbazia 1911.