Nr katalogowy: 124

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 124
Żółte kwiaty w wazonie, lata 20. XX w.
olej, deska, 36,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Hayden;