Nr katalogowy: 127

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

Nr katalogowy: 127

Portret żony artysty

olej, płótno naklejone na tekturę;
65 x 48 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 23 000 - 30 000 zł