Nr katalogowy: 134

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 134

Pinie

olej, płótno; 65 x 77 cm;
sygn. p. d.: Pankiewicz
estymacja: 180 000 - 240 000 zł