Nr katalogowy: 141

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 141

Amazonka

olej, tektura; 38 x 52 cm;
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł