Nr katalogowy: 153

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

Nr katalogowy: 153

Wieś o zachodzie [Wieś nocą], 1897

olej, płótno na tekturze; 34 x 27,5 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie naklejka z TPSP w Krakowie, z grudnia 1937 r. z Wystawy Pośmiertnej F. Ruszczyca
estymacja: 40 000 - 50 000 zł