Nr katalogowy: 163

Jan Chrzciciel LAMPI Młodszy (1775-1837) - pr

Nr katalogowy: 163

Portret Ferdynanda Higersbergera z żoną Anną z Masłowskich

olej, płótno dublowane;
175,5 x 137 cm.
estymacja: 110 000 - 150 000 zł