Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

127
Portret żony artysty olej, płótno naklejone na tekturę;
65 x 48 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 23 000 - 30 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

130
Graecia rediviva - tryptyk, 1929 olej, deska; 31,5 x 24 cm (kwatery boczne) oraz: 44 x 23 cm (kwatera środkowa);
sygn. na każdym obrazie: Wlastimil Hofman, prawa kwatera datowana 1929;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

133
W pałacowym parku olej, płótno; 65 x 61 cm;
sygn. p. d.: WWeiss;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

134
Pinie olej, płótno; 65 x 77 cm;
sygn. p. d.: Pankiewicz
estymacja: 180 000 - 240 000 zł

Teresa ROSZKOWSKA (1904-1992)

137
Drzewka - Schadzka, 1938 tempera, płótno naklejone na sklejkę; 86 x 100 cm;
sygn. i dat.: [oznaczenie w formie strzałki] TERESA / ROSZKOWSKA / 1938;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok.1875-1946/47)

138
Po polowaniu olej, płótno; 76,5 x 124,5 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski.
estymacja: 20 000 - 27 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

141
Amazonka olej, tektura; 38 x 52 cm;
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (ok.1875-1946/1947)

142
Wyjazd do miasta olej, płótno dublowane; 68,5 x 114 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

144
Scena przed polowaniem olej, płótno dublowane; 65 x 100 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

145
Dziewczyna z koniem, 1885 olej, płótno; 52 x 42,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: A.Piotrowski. 1885 / Cracoviae.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Włodzimierz ŁOŚ (1849-1888)

147
Odpoczynek oficerów olej, płótno; 32,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Loss.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Wojciech KOSSAK (1857-1942)

148
Kościuszko prowadzi kosynierów do ataku - Kościuszko pod Racławicami, 1924 olej, płótno; 116,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1924
estymacja: 190 000 - 240 000 zł