Nr katalogowy: 1163

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 1163
Portret aktora
olej, płótno; 62,5 x 68,5 cm;
obraz po konserwacji (uzupełnione fragmenty płótna przy krawędziach obrazu)