Nr katalogowy: 1164

Wlasimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 1164
Wędrowcy, 1923
olej, płótno; 147,5 x 127,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman 1923