DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 8



Georg Balthasar PROBST (1673-1748)

Nr katalogowy: 8
Parma. Panorama miasta, Augsburg, 1. połowa XVIII wieku

akwaforta, papier żeberkowy; 39 x 109 cm (wymiary arkusza 44 x 113 cm);
sygn. na płycie l. d. "F[erdinand] I. Saur del" i p. d. "Georg Balt...

Zobacz pełne informacje