Nr katalogowy: 10

Piotr WYSZKOWSKI (XIX w. Kraków)

Nr katalogowy: 10
Generał Samuel Różycki. XIX

litografia, akwarela, papier; 36 x 27 cm na arkuszu 49 x 34 cm;
sygn. na kamieniu p. d. "w Krakowie w Litog. P. Wyszkowskiego".
Po sta...