Nr katalogowy: 31

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 31

Krajobraz, ok. 1932

olej, płótno, 60,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Henryk Szczygliński.