22. stycznia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 18 stycznia 2019 do: 22 stycznia 2019

Ponad 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

22 stycznie 2019 r. godz. 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

18.01.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
19.01.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
21.01.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.01.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00

Nikifor KRYNICKI - właśc. Epifaniusz Drowniak (1895 - 1968)

25
Dom w Krynicy ołówek, karton; 20,5 X 14,5 cm w świetle passe-partout;
u dołu "KRYNICAWSIWILLA...";

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

26
Wazon z kwiatami tusz lawowany, papier; 41,5 x 29,5 cm;
sygn. p.g. "Eugeniusz Eibisch".

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

27
Serenada akwarela, gwasz, kredki; 14 x 13,2 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d. "F.Żmurko".

Jan SPYCHALSKI (1893-1946)

28
Szkuta I, ok. 1931 akwarela, gwasz, papier; 15,8 x 21 cm;
Studium do olejnego obrazu „Szkuta” z 1931 r. (w zbiorach MN w Krakowie).

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

29
Przedsionek kościoła św. Barbary w Krakowie akwarela, papier, 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański.

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

30
Staw w górach tempera, tektura; 23,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d. "HENRYK UZIEMBŁO".

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

31
Krajobraz, ok. 1932 olej, płótno, 60,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Henryk Szczygliński.

Wacław ŻABOKLICKI (1879-1959)

32
Bzy, ok. 1930 olej, płótno; 83 x 97,5 cm;
sygn. p.d. "W. Zaboklicki".

Emil LINDEMAN (1864 - ok. 1945)

33
Pejzaż z dworkiem, ok. 1914 olej, płótno; 50 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: Emil Lindeman.

Eduard MEYERHEIM (1808-1879)

34
Zabawy z kotem olej, papier; 37,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout;
Obraz po starannej konserwacji: naprawione naddarcia papieru.

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

35
Portret P. Wandy P. z owocami olej, płótno; 54 x 42 cm;
na odwrocie (na płótnie) oł. "187", "38 ol".

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

36
Bramy raju, 1991 technika własna, karton; 50 x 71 cm;
sygn. p .d. "Z. LACHUR 91".