22. stycznia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 18 stycznia 2019 do: 22 stycznia 2019

Ponad 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

22 stycznie 2019 r. godz. 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

18.01.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
19.01.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
21.01.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.01.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00

Stanisław KOMASZEWSKI (1906-1945)

37
Wydra, 1936 brąz patynowany; wys. 14 cm;
na podstawie sygn. "S. Komaszewski 1936" ( jest i wersja z 1931 r.).

38
Chłopak z papierosem brąz; wys. 32,5 cm.

Andrzej SZCZEPANIEC "SETTA" (ur. 1964)

39
Popiersie Chopina, 2010 żywica; wys. 21,6 cm;
nr 12/100.

WORONCOW TUŁA

40
Samowar z kominem WORONCOW TUŁA mosiądz platerowany, uchwyty kościane; wys. całk. ok. 65 cm;
XIX - XX w.

41
Żyrandol pięcioświecowy Zdjęcie metal, szkło; wys. 110 cm;
w formie kwiatu tulipana z matowego i przeźroczystego szkła okutego w zielony metal, ramiona oplecione sznurem.

42
Tabakierka, XVIII w. szylkret, kość słoniowa; wys. 2,5 cm, średn. 7,5 cm;
na wieczku popiersie hierarchy kościelnego.
Spękanie kości u dołu z lewej.

Flavio POLI (1900-1984) - W TYPIE

43
Wazon Murano szkło przezroczyste, technika sommerso; wys. 29,5 cm, szer. 8,9 cm, głęb. 8,9 cm;
Włochy, Murano, II poł. XX w.

44
Talerz dekoracyjny ceramika; wys. 4 cm, średn. 24,7 cm.
Ozdobiony na środku malowidłem bukietu kwiatów. Na uniesionym kołnierzu namalowany wianek z kwiatów.

45
Grupa figuralna: Wenus i Wulkan (?) porcelana; wys. 35 cm;
Niemcy,XIX/XX w. - pocz. XX w.

46
Torebka balowa z dobraną portmonetką srebro; waga łączna 412 g.;
Francja ?

Firma ARGIT

47
Komplet do kawy i herbaty plater cechowany;
Paryż, lata 30. XX w.

48
Trzy misy WISKEMANN plater; wys. 14 cm.