Nr katalogowy: 6

Władysław LAM (1893-1984)

Nr katalogowy: 6

Pałac Działyńskich w Poznaniu

litografia barwna, karton; 37,5 x 26 cm;
sygn. na kamieniu p. d. "W. Lam";