Nr katalogowy: 333

Adam NIEMCZYC (1914-2009)

Nr katalogowy: 333

Samoudręka, 1995

akwarela, gwasz, papier; 73,5 x 53,5 cm;
sygn. i dat. p.d. monogramem wiązanym "AN." , "1995";