22 stycznia 2019

Ponad 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

22 stycznia 2019 r. godz. 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

18.01.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
19.01.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
21.01.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.01.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00

Walerią Matelską: tel. 22 828 14 72

Barbarą Łysio: tel. 605 591 315

e-mail: kolekcjoner@rempex.com.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

904
Serwantka dwudrzwiowa w typie secesyjnym drewno, okleina, szkło, lustro, mosiądz; ok. 193 x 88,5 x 44,5 cm.
Polska, 2 ćw. XX w.;

905
Serwantka dwudrzwiowa z dekoracją secesyjną drewno, okleina, szkło, lustro, mosiądz; 160 x 83 x 37 cm.
Polska, 2 ćw. XX w.

906
Fotel typie Ludwika XVI drewno lite snycerowane, gipsowane, złocone, tapicerowany, tkanina obiciowa; 85 x 59 x 56 cm.
Polska, koniec XIX w .? lub pocz. XX w.

907
Gondola w typie Ludwik XV drewno lite snycerowane, gipsowane, złocone, tapicerowany, tkanina obiciowa; 85 x 59 x 56 cm.
Polska, koniec XIX w ? lub pocz. XX w.;

908
Kanapa w typie biedermeier drewno, okleina brzozowa, tapicerowana; 112,5 x 183 x 73 cm.
Polska, pocz. XX w.;

909
Stolik pomocnik drewno, okleina; 88,5 x 68,5 x 48 cm.
Polska 3 ćw. XX w.;

910
Szafka kątna w typie biedermeier drewno, okleina, drewno barwione na czarno, szkło; 102,5 cm x 76 x 41,5 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.;

911
Serwantka jednodrzwiowa drewno, okleina dębowa, szkło; 147 x 76,5 x 41,5 cm.
Polska, 2 ćw. XX w.;

912
Serwantka w typie biedermeier jednodrzwiowa drewno, okleina, szkło, tafla lustrzana; 166,5 x 85,5 x 39 cm.
Polska, 2 cw. XX w.;

913
Kwietnik art déco art déco drewno, okleina, drewno barwione na czarno, metal niklowany; wys. 134 x 61 x 51 cm.
Polska, lata 30. XX w.;

914
Toaletka eklektyczna z trójdzielnym lustrem na komodowej podstawie, orzech; 158,5 x 106 x 76 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.;

915
Stół w stylu Ludwika Filipa drewno orzechowe; wysokość: 75 cm, blat: 120 x 75 cm.

916
Stół w stylu Ludwika Filipa z okrągłym blatem, mahoniowy; śr. 110 cm, wys. 76 cm;
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.;

917
Łóżko empirowe mahoń, ozdobione rzeźbionymi i malowanymi na złoto łabędziami i rozetami; 110 x 202 x 95 cm.
Polska, ok. 1810.;