Nr katalogowy: 3

Hieronim WILDER (1876-1941)

Nr katalogowy: 3
Grafika
drzeworyt - miedzioryt - litografia. Wskazówki dla
bibliotekarzy i miłośników sztuki. 37 ilustracyj (....) Lwów 1922; 29 x 22 cm,
oprawa...