Nr katalogowy: 5

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 5
Jacek Malczewski, 1912
autolitografia, papier żeberkowy;
57 x 46 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Sichul (na kamieniu);
zaplamienia papieru.
Litografia ...
Cena oferowana 1 400 zł