Nr katalogowy: 1002

Stanisław OSTOJA-CHROSTOWSKI (1897-1947)

Nr katalogowy: 1002

Ku Czci Poległych Lotników

Księga Pamiątkowa
Warszawa 1933; 34 x 25 cm, oprawa wydawnicza, płótno;
estymacja: 900 - 1 200 zł