Nr katalogowy: 1003

Nr katalogowy: 1003
POLSKA na morzu
Warszawa 1935 - Główna Księgarnia Wojskowa.
32 x 25 cm, oprawa wydawnicza wykonana przez Bolesława Zjawińskiego:
płótno z tłoczeniami i ...