Nr katalogowy: 105

Jan PERDZYŃSKI (1869-1902)

Nr katalogowy: 105

Wspomnienie powstańca, 1890

akwarela, papier; 19,4 x 26,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. pośrodku u dołu: Jan Perdzyński / 1890 r.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Cena oferowana 2 900 zł