Nr katalogowy: 111

Stanisław FABIAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 111

Kościół św. Wojciecha w Krakowie nocą

akwarela, gwasz, papier; 35 x 26 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański;
estymacja: 1 700 - 2 300 zł