Nr katalogowy: 115

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 115

Łódź przy przystani, 1959

akwarela, papier naklejony na tekturę; 30 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: W Serafin / 1959 / Darłowo (ołówkiem);
estymacja: 1 200 - 1 500 zł