Nr katalogowy: 117

Józef CZAJKOWSKI (1872-1947)

Nr katalogowy: 117

Motyw zimowy z kościołem

olej, tektura; 36 x 58 cm;
sygn. l. d.: JÓZEF CZAJKOWSKI.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł