Nr katalogowy: 118

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 118

Drewniany kościółek z kapliczką

olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: St. Żurawski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł