Nr katalogowy: 119

Józef GURANOWSKI (1852-1922)

Nr katalogowy: 119

Powrót z miasta, 1906

olej, płótno; 79 x 127 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Guranowski / 1906.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł