Nr katalogowy: 120

Karl SCHAETTE (1884-1951)

Nr katalogowy: 120

Pejzaż górski

olej, płótno; 80,5 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: C. SCHAETTE / MCHN [Munchen].
estymacja: 12 000 - 15 000 zł