Nr katalogowy: 130

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 130

Martwa natura z kwiatami i taboretem, 1927

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: menkes / 27 (? - słabo czytelne);
estymacja: 70 000 - 85 000 zł
Cena sprzedaży 70 000 zł