Nr katalogowy: 137

Alfred ABERDAM (1894-1963)

Nr katalogowy: 137

Na Lazurowym Wybrzeżu - Nokturn

olej, płyta; 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: Aberdam.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł