Nr katalogowy: 144

Izydor JABŁOŃSKI (1835-1905)

Nr katalogowy: 144

Scena historyczna orientalna

olej, płótno dublowane; 71 x 95 cm;
sygn. i opisany p. d.: I. Jabłoński / w / Krakowie
estymacja: 14 000 - 17 000 zł