Nr katalogowy: 153

Jan Zdzisław KONOPACKI (1856-1894)

Nr katalogowy: 153

Powrót żniwiarzy, 1880

olej, płótno; 49,5 x 87 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: J Konopacki Paris 80;
estymacja: 70 000 - 100 000 zł