Nr katalogowy: 161

Artysta nieokreślony, XVII w. z kręgu Melchiora D'Hondecoetera (1636-1695)

Nr katalogowy: 161

Ptactwo domowe

olej, płótno dublowane, 95 x 144,5 cm;
obraz po konserwacji
estymacja: 45 000 - 55 000 zł