Nr katalogowy: 1109

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

Nr katalogowy: 1109

Pejzaż z kościółkiem - Nokturn, 1931

olej, tektura; 24,5 x 32 cm;
sygn. i dat. p. d.: Borysowski / 1931 r.;
estymacja: 3 000 - 3 800 zł