Nr katalogowy: 1115

Malarz nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 1115

Modlący się Żyd

olej, tektura; 29 x 24 cm;
sygn. przy prawej krawędzi na dole (słaboczytelnie)
estymacja: 2 500 - 3 500 zł