Nr katalogowy: 1116

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 1116

Spokojne morze

olej, płótno; 30 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł