Nr katalogowy: 1120

Irena ARKUSZYŃSKA?

Nr katalogowy: 1120

Pejzaż

olej, płótno; 65 x 54 cm;
na odwrocie nalepka z informacją o autorze (?)
estymacja: 2 500 - 3 500 zł