Nr katalogowy: 1127

Józef ROJKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 1127

Martwa natura z chryzantemami i owocami, 1949

olej, płyta; 59 x 69 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Rojkowski Józef / Kraków 49;
estymacja: 3 200 - 4 300 zł