Nr katalogowy: 1129

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 1129

Portret we wnętrzu

gwasz, olej, tektura; 32 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Rudzka C.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł